• 5

• 6

• 7

Description slide 7

Za nami Mistrzostwa Polski seniorów i juniorów kat. B i C. Odbyły się one w Gliwicach w dniach 17-18 czerwca. Lagunę reprezentowało 18 zawodników, którzy łącznie zdobyli 30 indywidualnych medali.
Nasi multimedaliści to: Mateusz Michalski (2x złoto, srebro, 2x brąz ), Agata Gronowska (3x złoto, 2x srebro), Daniel Mazurkiewicz (2x złoto), Małgorzata Pokwicka (złoto, 2x srebro, brąz), Karolina Szpejna (2x srebro, 4x brąz), Agata Jagielska (2x srebro, brąz), Jakub Paul (2x srebro, brąz).
Ogromne gratulacje również należą się naszym sztafetom. Juniorki kat. C stanęły na trzecim stopniu podium (Kolas, Pokwicka, Gronowska, Sierakowska), seniorki natomiast były dwa razy na drugiej pozycji (Kozankiewicz, Rękawek, Jagielska, Szpejna).
Juniorzy kat. C dwukrotnie zdobyli srebrne medale (Siódmiak, Sadowski, Paul, Mazurkiewicz), sztafeta seniorów wywalczyła trzecie miejsce (Wrotek, Wiśniewski, Krzyśpiak, Michalski). Dodatkowo juniorska sztafeta mix zdobyła brązowe medale (Gronowska, Siódmiak, Sierakowska, Paul).
Gratulujemy WSZYSTKIM zawodnikom nowych rekordów życiowych i wspaniałych wyników. Dziękujemy trenerom za przygotowanie na najważniejsze zawody w roku. Najbliższe zawody już w Toruniu, jednak teraz życzymy udanych wakacji, spokojnego wypoczynku i dobrej regeneracji przed kolejną częścią sezonu!